דף הבית >> מערכת הגבהה SPACCER >> מחקר ופיתוח

מחקר ופיתוח

במרכז ההנדסה של SPACCER אנו שואפים לספק ללקוחותינו שירות באיכות המובילה בשוק.
 
המוצרים שאנו מפתחים עומדים בדרישות התקנים ומציעים מפרטים העולים על הציפיות של הלקוחות שלנו. 

תפקידו של צוות המהנדסים והטכנאים המקצועיים העובדים בחברת SPACCER הוא לענות על הצרכים הטכניים המשתנים בשוק תובעני המתפתח במהירות, במיוחד בקטגוריית מערכות ההגבהה לרכב. 

מהנדסי הפיתוח שלנו, מתכנני אב הטיפוס, המעצבים, מהנדסי הבדיקות והמטרו לוגים שלנו, הם צוות הפועל כמכונה משומנת ויעילה.

במחלקות הפיתוח, הבדיקה וההומולוגציה (מבחני תקינה) אנו שואפים לשלמות תוך מוכנות מיטבית של מערך הייצור שלנו, עם הגמישות הרחבה ביותר. זהו הדבר המשמעותי ביותר עבורנו, ולכן אנו יכולים לייצר סדרות ייצור קטנות, כמו גם הזמנות בהיקפים גדולים - הכל בהתאמה מושלמת לדרישות הלקוחות שלנו. 

המוצרים שלנו עוברים בדיקות קפדניות במהלך הפיתוח על מנת לוודא שהם עומדים בדרישות החוק הרלוונטיות באירופה (אישור EC) ואף עולים עליהן.

אנו מפתחים ומייצרים את כל החלקים שלנו באיכות מקור. כל הבדיקות שאנו מבצעים לאישור הדגם מאומתות על ידי מכון מעבדת הרכב FAKT ומתקני הבדיקה שלנו מאושרים ע"י VCA. 

מתקני הפיתוח והבדיקות של SPACCER מאובזרים בכל הציוד הדרוש לביצוע כל הבדיקות הנדרשות להומולוגציה של המוצר. האתר כולל מסלול בדיקה ייחודי משלו בהתאם לתקן ISO-10844, שם גם ניתן לבצע את מבחני הדרך. מעבר לכך, SPACCER משתמשת בדינמומטר לבדיקת בולמי הזעזועים כדי 
לדמות תנאי נהיגה אמיתיים. אורך החיים של המוצרים שלנו נבדק גם כן על גבי דינמומטר אשר מבטיח אחריות לשלמות המוצר SPACCER אשר מיוצר בהתאם לסוג הרכב שלכם ומספר השלדה. 

ההתאמה מושלמת ומובטחת ב- 100%!

 

Helmut Jahr
מנהל מחלקת מחקר ופיתוח
 
SPACCER עולמי
יבואן בלעדי
פישר סוכנויות - אילן ומיכל פישר

טלפון:  054-5533107
דוא"ל: 
office@spaccer.co.il
 
התכנים באתר מוגנים בזכויות יוצרים ©     •    מפת האתר
.