דף הבית >> מערכת הגבהה SPACCER >> בקרת איכות

האיכות משתלמת !

כבר בשלבים המוקדמים הוכנסה בחברה מערכת ניהול איכות.


המערכת פותחה בבית SPACCER ללא הרף, עד לכדי שלמות וקבלת תעודת איכות על פי תקן DIN EN ISO 9001, והיא זמינה בשקיפות מלאה לכל לקוחותינו. באופן זה אנו יכולים לקיים ולהבטיח עמידה בתקנות ובדרישות הן מהחברה וממערכת ההגבהה SPACCER. השינויים המתמשכים והחידושים שאירעו בשנים האחרונות בתקנות המשפטיות, דורשים מהמוצר שלנו SPACCER להתאים את עצמו לדרישות החדשות ולעמוד בהן.

לצורך כך, אנו מקיימים פיקוח ולאחר מכן כמובן יישום, כדי להבטיח עמידה בתקנות המשפטיות. בדרך זו אנו ממשיכים לקדם את המודעות הסביבתית בקרב העובדים הרבים שלנו. המותג והפטנט SPACCER מייצגים בחברה שלנו ניהול איכות סביבתי.

דרישות תקן DIN EN ISO 14001 שולבו והורחבו במערכת ניהול האיכות הקיימת. בסופו של דבר יצרנו מערכת ניהול חדשנית המשולבת בתוך מערכת ייצור חכמה. מערכת זו מורכבת מאיכות הסביבה ואבטחת איכות ברמה הגבוהה ביותר. הודות למדיניות איכות הייצור, איכות הסביבה והבטיחות הרב-תכליתית והמתקדמת שלנו, אנו יכולים להבטיח דירוג איכות גבוה ביותר. הקביעה והעמידה שלנו ביעדי איכות סביבה, בטיחות והבטחת איכות מבוצעת ומתועדת באמצעות ניתוח נתונים.

יישום נוסף, של ביקורות פנימיות וסקירה שנתית מצד ההנהלה תורמים לשיפור מתמיד של התהליכים שלנו. אחריות גדולה מונחת על כתפינו כחברה תעשייתית מודרנית של המותג SPACCER ולכן אנו פועלים כל העת לפיתוח תהליכים חדשים, חדשניים וידידותיים לסביבה. פיתוח עכשווי ובאיכות גבוהה אשר נתמך על ידי מערכת תקנית לניהול איכות, תמיד לשירות בני האדם, בעלי החיים והטבע.


בדיקות מעבדת FAKT בפיקוח מטעם מכון TÜV


מכון FAKT הוכר כמעבדת בדיקה מוסמכת על ידי רשות התחבורה המוטורית הפדרלית. 
גם המוצר SPACCER נבדק ואושר על ידי מעבדת FAKT על פי תקן  DIN EN ISO / IEC 025:2005 ותקן 17020:2004 DIN EN ISO / IEC במסגרת בדיקה מלאה של כלי הרכב וחלקיהם. 
מעבדת FAKT מוסמכת לבצע את כל הבדיקות החשובות עבור רשות התחבורה המוטורית הפדרלית לצורך אישור ורישוי מטעם המדינה עבור חלקי חילוף, ABE או ABG, כמו גם אישורים בינלאומיים כגון ECE. 
FAKT מבצעת בדיקות מעבדה משנת 1996 ועורכת בדיקות עצמאיות עבור מוצרי SPACCER. 
 
SPACCER עולמי
יבואן בלעדי
פישר סוכנויות - אילן ומיכל פישר

טלפון:  054-5533107
דוא"ל: 
office@spaccer.co.il
 
התכנים באתר מוגנים בזכויות יוצרים ©     •    מפת האתר
.