דף הבית >> בלוג >> איזון מושלם לרכבים עמוסים

איזון מושלם לרכבים עמוסים

את העומס בכבישים כולנו מרגישים היטב, אבל מה עושים עם העומס ברכב שלנו? אותו אנחנו מרגישים אפילו יותר. שקיעה או ירידה בחלקו האחורי של הרכב היא תופעה נפוצה שנגרמת מכל מיני סיבות, אבל חשוב מאוד להבין ש...

רכב עמוס - הוא רכב מסוכן יותר! ציוד עבודה מאסיבי, מטען במשקל כבד, גגון עמוס, נגרר שמושך מטה וגם מספר נוסעים גבוה מ-4, כל אלה סיבות שיכולות לגרום לאותה שקיעה או ירידה של הרכב בחלקו האחורי, לפעמים באופן משמעותי ומסוכן מבחינה בטיחותית.

נדון באותן סיבות שהזכרנו ונראה כיצד הן משפיעות על האיזון:


העמסה של ציוד או סחורה באופן קבוע נפוצה מאוד בקרב טכנאים ואנשי שירות בענפי עסק שונים אשר לרוב נוסעים ברכב מסחרי (גדול או קטן) ומעמיסים עליו באופן קבוע ציוד כבד וכלי עבודה לשימוש בעבודתם השוטפת.
רכבים המצוידים בגגון עליו מועמס ציוד לעבודה או לטיול משפחתי, גם כן יוצר השפעה על איזון הרכב ומביא לירידה בגובהו הסטנדרטי.  
רכבים עם וו גרירה המשמשים להובלת עגלות, קרוואנים, טרקטורונים, אופנועים ונגררים אחרים אשר מתחברים לרכב ויוצרים משיכה מטה של חלקו האחורי מאחר והם לא בהכרח זהים או מתאימים לו מבחינת משקל וגובה.
מטען כבד ומספר הנוסעים ברכב נפוץ גם ברכבים פרטיים ומשפחתיים אשר מרבים לנסוע עם משקל גבוה בתא המטען או עם מספר נוסעים של 4 ומעלה על בסיס קבוע, ולכן יהיו עמוסים מעל הרגיל וינמיכו משמעותית את הרכב.
שקיעה של קפיצי הרכב תתרחש בעיקר ברכבים עמוסים בציוד או כאלו שנוסעים עם משקל כבד ולכן גם יאיצו את תהליך שקיעת הקפיצים ויגרמו לירידה בגובהו הטבעי של הרכב.

חשוב מאוד להבין כי רכב עמוס או רכב שאינו מאוזן, מגיב בצורה אחרת בנהיגה על הכביש. לעומס יש השפעה גדולה על מתלי הרכב, על מרכז הכובד שלו, על המהירות והיציבות שלו ובעיקר על מהירות התגובה שלו במצבי בלימה או סיבוב ההגה. בכל אותם מקרים בהם אנחנו מעמיסים את הרכב ובעצם מוציאים אותו מאיזון טבעי, אנחנו מסכנים את עצמנו, את מי שאיתנו ברכב ואת הנהגים סביבנו.

מערכת SPACCER נותנת פתרון מושלם בדיוק למקרים אלו. המערכת מאפשרת להגביה את חלקו האחורי של הרכב ב-1.5 ס"מ, 3 ס"מ או 4.5 ס"מ, בהתאם לגובה או העומס ועל פי בחירת הנהג, ובכך מחזירה את הרכב לגובה סטנדרטי ומקנה לו איזון ובטיחות בנסיעה.
רכב מאוזן הוא רכב בטוח! 
 
SPACCER עולמי
יבואן בלעדי
פישר סוכנויות - אילן ומיכל פישר

טלפון:  054-5533107
דוא"ל: 
office@spaccer.co.il
 
התכנים באתר מוגנים בזכויות יוצרים ©     •    מפת האתר
.