אודות SPACCER

SPACCER הוקמה בשנת 2008 על ידי פרנץ האמן באילרטיסן שבגרמניה.

לאורך 40 שנים בהם עסק האמן בבניית רכבים ושלדות רכב וכן השתתף במרוצים ופעילויות רבות בענף, הוא צבר ידע רב, יכולות טכניות וניסיון עשיר בכל תחומי הרכב השונים.

בזכות אותו ידע וניסיון ולאחר 4 שנים של פיתוח אינטנסיבי, יצרנו בחברה פרופיל אלומיניום מיוחד בעל מבנה טבעת ייחודי אשר הוסמך בהצטיינות במעבדת בדיקה תחת אישור מכון התקנים TÜV. 
בדיקות החוזק שנעשו למוצר, בהתאם לתקן 715 של מכון התקנים הגרמני, הראו תוצאות מעולות : גם לאחר 500,000 מחזורי עומס על מתקן בדיקה פולסר, פרופיל האלומיניום כמו גם הקפיצים, לא הראו כל סימן של נזק, עיוות צורה או היסדקות תחילית.

באמצעות מערכת SPACCER ניתן כיום להגביה את כל סוגי הרכב מכל היצרנים והדגמים בקטגוריה M1 או N1 המצוידים בקפיצים סליליים. הייצור נעשה לפי מספר השלדה של הרכב, ולכן מאפשר התאמה מדויקת של 100% לקפיצים ומערכת המתלה.

במרכז ההנדסה של SPACCER פועל צוות מהנדסים וטכנאים מקצועיים שתפקידו לענות על הצרכים הטכניים המשתנים בשוק תובעני אשר מתפתח במהירות, במיוחד בקטגוריית מערכות הגבהה לרכב. אנו מפתחים ומייצרים את כל החלקים באיכות מקור ומבצעים את כל הבדיקות הנדרשות על פי התקנים. הודות למדיניות איכות הייצור, איכות הסביבה והבטיחות הרב-תכליתית והמתקדמת שלנו, אנו יכולים להבטיח דירוג איכות גבוה ביותר. 

יבואן בלעדי בישראל


פישר סוכנויות בהנהלת מיכל ואילן פישר נבחרה להיות היבואן הבלעדי של חברת SPACCER בישראל ומחזיקה בכל הרישיונות הנדרשים על פי החוק מטעם הרשויות בישראל: אישור יבואן, רישיון לסחר במוצרי תעבורה והסכם פיקוח עם מעבדת רכב.

החזון שלנו הוא לאפשר לכל נהג במדינת ישראל להנות מחוויית נהיגה המשלבת מגוון אפשרויות ויתרונות לשימוש בטוח ברכב ושמירה על ערכו, באמצעות ערכת הגבהה איכותית ובטיחותית אשר עומדת בכל התקנים ומיוצרת בסטנדרט בקרת איכות מהגבוהים בעולם.

האחריות שלנו היא להוביל את המותג SPACCER בתחום הגבהות הרכב בישראל. אנו דוגלים בערכים של נאמנות, איכות, מקצועיות ובטיחות לאורך כל הדרך תוך הקשבה ללקוח, הבנת הצרכים שלו והתאמת הפתרון הנכון עבורו על ידי מתן שרות מעולה ויוצא דופן.      
ספייסר SPACCER
ספייסר SPACCER
אחריות גדולה מונחת על כתפנו כחברה תעשייתית מודרנית של המותג SPACCER ולכן אנו מחויבים לפעול כל העת לפיתוח תהליכים חדשים, חדשניים וידידותיים לסביבה. 

מערכת הגבהה SPACCER רשומה כפטנט עולמי ומשווקת כיום במעל ל-150 מדינות ברחבי העולם.
 
SPACCER עולמי
יבואן בלעדי
פישר סוכנויות - אילן ומיכל פישר

טלפון:  054-5533107
דוא"ל: 
office@spaccer.co.il
 
התכנים באתר מוגנים בזכויות יוצרים ©     •    מפת האתר
.